| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | üç eksenli |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | Sinüs ve Rastgele Büyük Yer Değiştirme |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Başvuru | laboratuvar ve endüstriyel |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 1000kg.f |
| Hız | 1.8m/s |
| Hızlanma | 100g |
| Titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Ürün Adı | titreşim test sistemi |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Uygulama | Akü |
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Maksimum Tablo Boyutu | 1500*1500mm |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| Model | ES serisi |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Nominal Hız | 2.0m/s |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
|---|---|
| Uygulama | Paketleme |
| hızlanma | 100 g |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Kontrolör | VENZO |