| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yerinden etme | 65mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 500kg |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
|---|---|
| Sallama Kuvveti | 1000kgf(10000N) |
| maksimum yük | 270kg |
| mod | Sinüs, Rastgele, Şok, Rezonans Arama ve Kalma |
| Maksimum hızlanma | 100 gram |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| Diğer adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| Tablo Boyutu | özel |
|---|---|
| Azami yük | 100 kg |
| Güç | 750W |
| Voltaj | 380V/50HZ |
| test standardı | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| Frekans aralığı | 3-3500Hz |
|---|---|
| yaka | Mavi |
| Güç | 750W |
| test standardı | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Malzeme | çelik |
| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3-3500Hz |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Dikey Genişletici | 500 * 500mm |
| Yatay kayma masası | 500 * 500mm |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |