| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paketleme |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç | 380V, 3 aşama |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim | dikey titreşim |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Garanti | 12 Aylık |
| Sıklık | 5-3000Hz |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim | dikey titreşim |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Garanti | 12 Aylık |
| Sıklık | 5-3000Hz |
| sinüs kuvveti | 40KN |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 85mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |