| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Ürün adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| model | ES-10 |
| Sıklık | 3 hz - 2000 hz |
| Masa boyutu | Özelleştirilmiş |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Test Bölgesi | 1500L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Titreşim çalkalayıcı | 3KN~100KN ihtiyaca göre |
| Güç | 380V |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |