| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | özel |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Test Bölgesi | 1500L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Titreşim çalkalayıcı | 3KN~100KN ihtiyaca göre |
| Güç | 380V |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| SİNÜS Kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 800kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |