| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Kontrolör | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| hızlanma | 1000m/s2 |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| Maks. | 1,8 m / s |
|---|---|
| Hareketli bobin | 3,5 ~ 90 kg |
| Titreşim Yönü | X, Y, Z ekseni |
| Uygulama | LED, Pil, otomobil parçaları |
| güç | AC380V, 3 FAZ 5 HATLAR (veya özelleştirilmiş) |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| mod | Elektromanyetik |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | 800*800 |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | üç eksenli |
| hızlanma | 100 g |
| DİRENÇ ŞOKU | Şok İzolasyon Cihazı |
| Yer değiştirme | Sinüs ve Rastgele Büyük Yer Değiştirme |
| titreşim kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Kontrolör | VENZO |
| Sıklık | 5-3000hz |
| hızlanma | 1000m/s2 |
| titreşim yönü | Dikey yatay |
| Güç | 600N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | Elektronik ürünler |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| hızlanma | 100 g |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | Dikey Titreşim+Yatay titreşim |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |