Standart DIN EN 61373 Yüksek Frekanslı 1-3000Hz Titreşim Test Sistemi
Açıklama:
Yüksek frekanslı titreşim sarsma tablası ekipmanı eğitim, araştırma ve laboratuvar ortamlarında kullanılır. Çift manyetik devre yapısı, kendiliğinden üretilen iskelet hareket daireleri, Havadan Destek ve makaralı rulmanlar ve lineer kılavuz, trunnion izolasyonu gelişmiş modern teknoloji ve özel teknoloji benimsenmiştir, X, Y, Z üç eksenli sinüzoidal titreşim testi ve geniş bant rastgele titreşim testleri tamamlanabilir, klasik (yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalga) darbe ve şok tepki spektrumu testi ile tamamlanacaktır
Özellikler:
1. İyi tasarlanmış dinamik daire iskeleti, daha yüksek bir aşama eksenel rezonans frekansına sahiptir.
2. Çift manyetik devre, düşük manyetik akı kaçağı, kompakt yapı ve rasyonel.
3. Salıncak Kolu makaralı rulmanlar düz ve ithal yönlendirmeli kompozit gövde sertliği yönlendirmesi, eksantrik yük kapasitesi.
Teknik Parametreler:
| Model | ES-3 |
| Nominal sinüs uyarma kuvveti | 3000N |
| Nominal rastgele uyarma kuvveti | 3000N |
| Şok uyarma kuvveti | 6000N |
| Frekans aralığı | 5-4.000Hz |
| Maks. yer değiştirme | 25mm |
| Nominal hız | 2m/s |
| Nominal ivme | 500m/s2 |
| Birinci dereceden rezonans frekansı | 2.900 Hz±%5 |
| Maks. yükleme | 100kg |
| Titreşim frekansı | 3 Hz |
| Çalışma tablası çapı | Φ150mm |
| Hareketli parçaların eşdeğer ağırlığı | 2kg |
| Boyut | 764×530×660mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 480kg |
| Soğutma yöntemi | Zorlamalı hava soğutma |
![]()
![]()
![]()