| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Uygulama | Motosiklet Aküleri |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Çalkalayıcı gücü | 3KN |
| Standart | IEC 60095-7 |
| Frekans aralığı | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| test standardı | iec 60068 standardı |
| Hız | 2,0 m/sn |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Frekans Aralığı(HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominal ivme (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Anma sinüs kuvveti | 1000~350000 |
| Maksimum yükleme | 70~4500kg |
| Hareketli bobin | 2,5~300kg |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| Uygulama | Lityum pil |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Hız | 1,6 m/s |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | X, y, z üç eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Test standardı | MIL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Ambalaj Malzemesi | Poli Ahşap Kılıfı |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600mm |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Standart | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |