| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Ürün Adı | titreşim test sistemi |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |