| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| yükleme | 270 kilo |
| model | ES-10 |
|---|---|
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
| Sıklık | 3-3000Hz |
| hız | 1,8 / s |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 250kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Yükleme | 270 kilo |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| SİNÜS Kuvveti | 10000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 fazlı |