| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 gram |
| Ürün adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
|---|---|
| model | ES-10 |
| Sıklık | 3 hz - 2000 hz |
| Masa boyutu | Özelleştirilmiş |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | elektronik parçalar |
| Diğer adı | Titreşim Çalkalayıcı Tablosu |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Akıllı telefonlar , Cep telefonu , Bileşenler |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 3500hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |