| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1.8 m/s |
| Titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Arayüz | İngilizce |
| Titreşim dalgası | Sinüs ve rastgele |
| Sıklık | 2500Hz |
| Uygulama | Paket |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| titreşim kuvveti | 6kn |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500Hz |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Test standardı | MIL STD 810F |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |