| Test genliği | 0 ~ 100mm |
|---|---|
| Test modu | Sinüs, rastgele, şok, vb. |
| Maks. Güç | 1000N |
| Test süresi | 0 ~ 9999 dakika |
| Maks. Yük | 100kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 3000 N |
| Anma rastgele kuvvet | 3000 N |