| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Max. Maks. load yük | 450kg |
| Sıklık | 5~2800hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim kuvveti | 1,5 mm-300 mm |
|---|---|
| Sıklık | Özelleştirilmiş boyut ve rengi destekleyin |
| yer değiştirme | Hava ve agresif olmayan gazlar |
| titreşim yönü | NOKIA FW2FA 473527A |
| test standardı | MIL STD 810F |
| Güç | 600N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Başvuru | Elektronik ürünler |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Arabirim | İngilizce |
| Titreşim Dalgası | Sinüs ve Rastgele |
| Sıklık | 2500hz |
| Uygulama | Paket |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | monitör |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Titreşim dalgası | sinüs |
|---|---|
| Başvuru | Paket |
| Hızlanma | 100g |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Denetleyici | VENZO |
| titreşim yönü | Dikey veya Yatay |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 600*600 mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hızlanma | 100g |
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Çalıştırma Yöntemi | Amplifikatör |
| Sıklık | 5~3500hz |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| titreşim dalgası | Rastgele Sinüs |
| yer değiştirme | Hava ve agresif olmayan gazlar |
| masa boyutu | 800*800mm |
| Başvuru | 130g |
| titreşim yönü | 3 eksenli |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 5~2000Hz |
| Standart | ISO16750 |
| yer değiştirme | Hava ve agresif olmayan gazlar |
| hareketli bobin ağırlığı | 170mm*70mm*130mm(U*G*Y) |