| Kesinlik | OEM / DOM |
|---|---|
| Güç | 15 kW |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Soğutucu akışkanlar | R404A veya eşdeğeri |
| Kesinlik | OEM / DOM |
|---|---|
| Güç | 20kW |
| Koruma Sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Kesinlik | OEM / DOM |
|---|---|
| Güç | 18kW |
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Hacim | 8000 litre |
| Kesinlik | OEM / DOM |
|---|---|
| Güç | 20kW |
| Gerilim | 380V |
| Soğutucu akışkanlar | R404A veya eşdeğeri |
| Test deliği | Dia. çap. 50mm 50mm |
| Güç | 20kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Soğutucu akışkanlar | R404A veya eşdeğeri |
| Test deliği | Dia. çap. 50mm 50mm |
| İletişim arayüzü | RS232,R485 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~150°C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ~% 98 RH |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0.5 ° C |
| Nem Doğruluğu | ±%3,5 |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2°C |
| Güç | 20kw, Elektronik |
|---|---|
| Koruma Sınıfı | ip55 |
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Hacim | 8000 litre |
| Güç | 15 kW |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Hacim | 8000 litre |
| Sıcaklık Aralığı | -70~200C |
| Yazılım | TT-5166 |
|---|---|
| Arayüz | USB/RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 450kg |
| Sıcaklık | -70-150 ℃ |
| Kesinlik | OEM / DOM |
|---|---|
| Güç | 20kW |
| Gerilim | 380V |
| İç Boyut | G2000*Y2000*D2000mm |
| Hacim | 8000 litre |