| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim | dikey titreşim |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Garanti | 12 Aylık |
| Sıklık | 5-3000Hz |
| Test standardı | MIL-STD-810G |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Çalkalayıcı gücü | 20kn |
| Uygun | Maksimum yükleme 300kgs test öğeleri |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Pil |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Güç | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Başvuru | Ambalajlama |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| test standardı | ista 2a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Üç Eksen |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Standart | mil-std 810G |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20KN |
| Kullanımı | Titreşim Test Cihazı |
| Uygulama | Elektromekanik Ürünler |
| Frekans aralığı | 2~2500HZ |