| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 2000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| Uygulama | Motosiklet Aküleri |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Çalkalayıcı gücü | 3KN |
| Standart | IEC 60095-7 |
| Frekans aralığı | 3~3500HZ |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| Sıklık | 5~2000Hz |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 3000N |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Maks. yer değiştirme | 25 mm |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim | dikey titreşim |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Garanti | 12 Aylık |
| Sıklık | 5-3000Hz |