| Destek Cihazı | Bobin Yayı |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 3500 hz |
| Titreşim Yönü | Dikey Titreşim |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Genişletici | 300 * 300mm |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Uygulama | Otomotiv |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Akıllı telefonlar , Cep telefonu , Bileşenler |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 3500hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yerinden etme | 100 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 180kg |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 1000*1000mm |
| test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Uygulama | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev ürünleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Denizaşırı makinelere servis verebilecek mühendisler, Saha ba |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |