| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 250kg |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| Tablo Boyutu | özel |
|---|---|
| Voltaj | 3 faz 380V/50HZ |
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Titreşim Yönleri | 3 Eksen |
| Uygulama | Lityum pil |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810F |
| Özellik | sinüs ve rastgele şok testi |
| titreşim kuvveti | 30000N |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Tablo Boyutu | özel |
| Standart | ISO 16750 |
| Uygulama | Elektrikli araç akü paketi |
| test | sinüs ve rastgele |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| titreşim yönü | Dikey veya Yatay |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 600*600 mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| Uygulama | laboratuvar ve endüstriyel |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20000N |
| Hız | 1,8 m/s |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |