| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Hız | 1,8 m/s |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| hızlanma | 100 g |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| hızlanma | 100 g |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Kontrolör | VENZO |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| SİNÜS Kuvveti | 10000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 fazlı |
| titreşim kuvveti | 20000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| hareketli bobin çapı | 320mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| hızlanma | 100 g |
| Yer değiştirme | 50 mm |
| Kontrolör | VENZO |
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
|---|---|
| Model | ES serisi |
| Frekans aralığı | 3 Hz - 2.000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| azami yük | 300kg |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Arabirim | İngilizce |
| Titreşim Dalgası | Sinüs ve Rastgele |
| Sıklık | 2500hz |
| Uygulama | Paket |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |