| sinüs kuvveti | 2000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| sinüs kuvveti | 10KN |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim yönü | Dikey Titreşim+Yatay titreşim |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Uygulama | Motosiklet Aküleri |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Çalkalayıcı gücü | 3KN |
| Standart | IEC 60095-7 |
| Frekans aralığı | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ista 2a 3a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |