| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Uygulama | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 1000N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| Frekans Aralığı(HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Nominal ivme (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Anma sinüs kuvveti | 1000~350000 |
| Maksimum yükleme | 70~4500kg |
| Hareketli bobin | 2,5~300kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Türü | Yüksek frekans |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Paket |
| price | affordable |
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| Soğutma Yöntemi | Hava Soğutma |
| Başvuru | Otomotiv endüstrisi |
| Giriş | 1 Kanal |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | monitör |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim yönü | Dikey |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| Standart | MİL, IEC, ASTM |
|---|---|
| Uygulama | Araç Parçaları |
| Kullanımı | titreşim testi |
| Sıklık | 2800hz |
| Hız | 1,8 m/s |