| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Başvuru | elektrikli ev aletleri |
| Diğer isim | Titreşim çalkalayıcı |
| test | sinüs, rastgele, şok |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Tablo Boyutu | özel |
| Standart | ISO 16750 |
| Uygulama | Elektrikli Araç Aküsü |
| test | sinüs ve rastgele |
| rastgele kuvvet | 3000N |
|---|---|
| hızlanma | 1000m/s2 |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Hız | 1,6 m/s |
| Boyut | 730*550*650mm L*W*H |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Test Bölgesi | 1000L |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40~+150 derece |
| Nem Aralığı | %20~98 |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |
| sinüs kuvveti | 32000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500Hz |
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Ambalaj malzemesi | Poli ahşap kasa |
| Titreşim | 3 Eksen |
| titreşim kuvveti | özel |
| Test Bölgesi | 216 litre |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -70~+180 derece |
| Nem Aralığı | 10~98% |
| kaykaycı | Titreşim çalkalayıcı |
| titreşim modu | sinüs, rastgele, şok |