| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
|---|---|
| Sıklık | 5~3000hz |
| Titreşim Dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Kontrolör | venzo-820 |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| Maks. Hızlanma | 100g |
|---|---|
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Kontrol Yöntemi | bilgisayar+kontrol sistemi |
| Titreşim modu | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
| Başvuru | Otomobil parçaları |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Max hız | 2,0 m/sn |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey veya Yatay |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 600*600 mm |
| Uygulama | Otomotiv |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
| hızlanma | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
|---|---|
| Maksimum Armatür İvmesi | 100 gram |
| azami yük | 300kg |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| titreşim kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Başvuru | Pil |
| Standart | UN38.3 Standardı |
| Tip | Elektromanyetik |
| Titreşim yönü | Elektrodinamik |
| titreşim yönü | Dikey veya Yatay |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | sinüs ve rastgele |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 600*600 mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |