| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| titreşim modu | Sinüs Rastgele |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| hareketli bobin çapı | 230mm |
| Başvuru | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
|---|---|
| Titreşim Dalgası | Rastgele Sinüs |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 80mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | X,Y,Z Üç Eksen |
| hızlanma | 100 g |
| test standardı | MİL STD 810G |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Tip | Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Kesinlik | 0.1 |
| Güç | 10kw |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 3000N ila 200000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Hız | 1.8m/s |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |