| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| Test deliği | 50mm veya 100mm |
|---|---|
| Su deposu | 25 litre |
| Görüntüleme Penceresi | 250*300mm |
| Kontrol Paneli | LCD dokunmatik ekran |
| Kompresör markası | Bitzer |
| Kesinlik | 0.1 |
|---|---|
| Güç | 40kva |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Titreşim yönü | Yatay dikey |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Sinüs Gücü | 3000N |
|---|---|
| Dikey Genişletici | 500 * 500mm |
| Yatay kayma masası | 500 * 500mm |
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25 |
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |