| İç boyut | G500*Y400*D400mm |
|---|---|
| Analiz doğruluğu | 0,1 Derece C |
| Sıcaklık | +/-2,5 Derece C |
| İç malzeme | Sus304 paslanmaz çelik |
| Test Kapısı | Tek kapı |
| Yazılım | TT-5166 |
|---|---|
| Arayüz | USB/RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 450kg |
| Sıcaklık | -70-150 ℃ |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | 2000x2000x2000mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 200kg |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutları | 1000x1000x1000mm |
| Güç kaynağı | 380v |
| Ürün Adı | İklim testi odası |
| Ağırlık | 500 kilo |
| İç Boyut | G1000*Y100*D1000mm |
|---|---|
| Hacim | 1000L |
| Sıcaklık aralığı | -70~200C |
| Nem Aralığı | %20~98 bağıl nem |
| Test Bağlantı Noktası | Dia. çap. 100mm 100mm |
| İç boyut | G500xY600xD500mm |
|---|---|
| Hacim | 150 litre |
| Sıcaklık Aralığı | -20~150°C |
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| Sıcaklık Artış Hızı | 3.0°C/dk |
| İç Boyut | özel |
|---|---|
| Uygulama | Laboratuvar |
| Görev | Yaşlanma İklim Testi |
| Sıcaklık aralığı | -70~150C |
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | 400x400x400 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 200kg |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | G2000xY2000 xD1000 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 2500kg |