| Boyut | 1000mm*1000mm*1000mm |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Nem | %10-98 bağıl nem |
| Ürün adı | Diğer Test Makinesi |
| Arayüz | USB/RS232 |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | 400x500x400 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 200kg |
| İç boyut | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | RT+15ºC ~+70ºC |
| Kontrol yöntemi | Programlanabilir LCD dokunmatik ekran denetleyicisi |
| Nem aralığı | Aydınlatma Nem:%20 RH ~%75 RH (±%5 RH) |
| Kullanım için çevre sıcaklığı | +5ºC ~+35ºC |
| Arayüz | USB/RS232 |
|---|---|
| Ürün adı | Diğer Test Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Yazılım | Windows/Linux |
| Boyut | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
|---|---|
| Arayüz | USB/RS232 |
| Ağırlık | 450kg |
| Görüntülemek | LCD |
| Yazılım | Windows/Linux |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | G800xY800 xD800 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 500kg |
| Güç kaynağı | AC 220V veya 380V (transformatör mevcuttur) |
|---|---|
| Boyut | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Arayüz | USB/RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Nem | %10-98 RH |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| İç Boyut | Özel Boyut |
|---|---|
| Görev | Sıcaklık Nem Testi |
| Sıcaklık aralığı | -70~150C |
| Nem aralığı | %20~98 B.N. |
| örnek raf | İsteğe bağlı |