| Sinüs Gücü | 6000N |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 180kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| sinüs kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 5~3500hz |
| Uygulama | LED, otomobil parçaları, paketleme |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim | dikey titreşim |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| Garanti | 12 Aylık |
| Sıklık | 5-3000Hz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |