| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| test standardı | IEC 60068-2 |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ista 2a 3a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim kuvveti | 6kn |
|---|---|
| Sıklık | 5-3500Hz |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Test standardı | MIL STD 810F |
| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Yönlendirilmiş |
| titreşim kuvveti | 6KN |
|---|---|
| titreşim yönü | XYZ Üç Eksen |
| Sıklık | 5~3500Hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |