| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| Güç | 380v 3 faz |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| test standardı | IEC62133 |
| titreşim yönü | yatay ve dikey titreşim |
| maks. yer değiştirme | 51 mm |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| Uygulama | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Voltaj | 380v |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | titreşim test sistemi |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Başvuru | Pil |
| Test standardı | IEC 60068-2-64 |
| Hızlanma | 100g |
| Test | Şok |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Başvuru | Pil |
| Test standardı | IEC 60068-2-64 |
| Hızlanma | 100g |
| Test | Şok |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| mod | Elektromanyetik |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Titreşim Tablosu Boyutu | 800*800 |