| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | XYZ Ekseni |
| hızlanma | 100 g |
| Titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | pil |
| Test Standardı | IEC 60068-2-64 |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Ölçek | Şok |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Uygulama | Akü |
| test standardı | IEC 60068-2-64 |
| hızlanma | 100 g |
| test | Şok |