| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Application | materila, automobile parts, packing, house hold products |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Warranty | 1 year |
| Applicable industries | Military industry, civil, electronic appliances, automotive, spare parts, electronics, aviation |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| Kullanımı | simülasyon titreşim testi |
| titreşim yönü | xyz |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| titreşim yönü | 3 Eksen |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| max. maks. acceleration hızlanma | 100 g |
| sine force | 6000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| displacement | 25mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| application | Accelerated Vibration Testing |