| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ila 2500 hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm veya özelleştirilmiş |
| titreşim yönü | dikey veya x,y,z |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~2500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 40kn |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| sinüs kuvveti | 30000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Pil paketi |
| Sıklık | 3~2500HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |