| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | 3 Eksen |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Titreşim yönü | dikey titreşim |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 20kn |
| Kontrol yöntemi | Bilgisayar kontrolü |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Nominal Hız | 2.0m/s |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Başvuru | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |