| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| yükleme | 180kg |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 180kg |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| Kayma Tablosu | 600*600 mm |
|---|---|
| titreşim yönü | Z ekseni |
| titreşim kuvveti | 6KN |
| test standardı | IEC62133 |
| şok testi | yarım sinüs, yamuk, testere dişi dalgası |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | yatay titreşim |
| Uygulama | Otomotiv |
| Kullanımı | yüksek frekanslı titreşim testi |
| test standardı | MİL STD 810G |
| sinüs kuvveti | 50000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/sn |
| Yer değiştirme | 100 mm |
| Sıklık | 1~3500HZ |
| yükleme | 750kg |