| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| titreşim kuvveti | 1000kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim testleri | sinüs ve rastgele |
| sinüs kuvveti | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Maks. yer değiştirme | 100 mm |
| Frekans aralığı | 5~2800Hz |
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Titreşim | 3 Eksen |
|---|---|
| titreşim kuvveti | özel |
| Tablo Boyutu | özel |
| Azami yük | 450kg |
| Uygulama | Akü |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |