| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim veya x,y,z |
| Güç | 380v 3 faz |
| titreşim kuvveti | 300kgf |
|---|---|
| Sıklık | 5~3500hz |
| Masa malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| titreşim testleri | sinüs ve rastgele |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Başvuru | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| titreşim yönü | üç eksenli |
| hızlanma | 100 g |
| DİRENÇ ŞOKU | Şok İzolasyon Cihazı |
| Yer değiştirme | Sinüs ve Rastgele Büyük Yer Değiştirme |
| sinüs kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hız | 1.8m/s |
| Güç | 380V 3 faz |
| Sıklık | 3~2800HZ |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Test standardı | EN 60068-2-6 Standardı |
|---|---|
| Başvuru | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | AC380V |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Kesinlik | 0.1 |
|---|---|
| Güç | 40kva |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Titreşim yönü | Yatay dikey |