| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Voltaj | 380V |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey + yatay titreşim |
| Test standartları | DO-160F MIL-STD-810 |
| Tablo Boyutu | 800*800mm |
| Maks. yer değiştirme | 100 mm |
| sinüs kuvveti | 20000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 300kg |
| titreşim kuvveti | 30KN |
|---|---|
| Sıklık | 3~2800Hz |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik parçaları |
| sinüs kuvveti | 10000n |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. Hız | 1.8m/s |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |