| titreşim kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Soğutma yöntemi | Hava soğutması |
| Frekans aralığı | 3-3500hz |
| yer değiştirme | 40 mm |
| Maks. hız | 1,6 m/s |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 65mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |
| Güç | 2000N |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Uygulama | Otomobil Parçaları |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| hızlanma | 100 g |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Laboratuvar |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 40kn |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 40000N |
|---|---|
| Hız | 2,0 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 500kg |
| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| Ağırlık | özel |
|---|---|
| Test Frekans Aralığı | 0,1-3000Hz |
| Veri analizi | Zaman, Frekans, Modal |
| Boyut | özel |
| Güvenlik sistemi | Acil Durdurma, Aşırı Yük Koruması |