| Yük kapasitesi | 50 kilo |
|---|---|
| Frekans aralığı | 20 Hz - 2.000 Hz |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | 200 kilo |
| Modeli | yüksek frekanslı titreşim çalkalayıcı |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5 Hz - 3000 Hz |
| Darbe yer değiştirmesi | 51mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 14kg |
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maksimum Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maksimum hız | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, paketleme, ev tutma ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler, Saha bakım ve on |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrikli parçalar |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. hız | 1,8 m/s |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik parçaları |
| sinüs kuvveti | 10000n |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Maks. Hız | 1.8m/s |
| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Uygulama | Paket |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| test standardı | ista 2a 3a |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| titreşim kuvveti | 3KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Uygulama | monitör |
| test standardı | MİL STD 810F |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Maksimum Armatür Boyutu | 450mm |
|---|---|
| test standardı | MIL-STD-810 , RTCA DO-160 |
| Maksimum Tablo Boyutu | 1500*1500mm |
| Görev | sinüs, rastgele, şok |
| Model | ES serisi |