| Güç | 6KN |
|---|---|
| Standart | JIS D1601 Standardı |
| Türü | Elektromanyetik |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Uygulama | Akü |
| sinüs kuvveti | 50000n |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | dikey veya x, y, z titreşimi |
| Hızlanma | 100g |
| Sıklık | 3 ~ 2700Hz |
| rastgele kuvvet | 30KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Max. Maks. load yük | 450kg |
| Sıklık | 5~2800hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| titreşim kuvveti | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey+yatay titreşim |
| Standart | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. yer değiştirme | 51mm |
| Hız | 1,8 m/s |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| İç boyut | G800*H800*D800mm |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -70~150 derece |
| Nem aralığı | %20 B.N.~%98 B.N. |
| Titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Maks. Hız | 2.0m/s |
| Güç | 600N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Başvuru | Elektronik ürünler |
| hareketli bobin | 6.5kg |
| Hızlanma | 100g |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Hız | 1.6m/s |
| Titreşim yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Güç | 380V 3 faz |