| Modeli | TH-225-B |
|---|---|
| İç Boyut | W600XH750XD500(mm) |
| Dış boyut | G1200XH1900XD1150(mm) |
| Düşük sıcaklık | 0 ℃ |
| Yüksek Sıcaklık | 150°C |
| Arayüz | USB/RS232 |
|---|---|
| Ürün adı | Diğer Test Makinesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Yazılım | Windows/Linux |
| Boyut | 1000mm*1000mm*1000mm |
| İç Boyut | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Dış boyut | G1200XH1900XD1150(mm) |
| Düşük sıcaklık | -40°C |
| Yüksek Sıcaklık | 150°C ila 200°C |
| Nem aralığı | % 20 ~% 98 RH |
| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| Sinüs Gücü | 3000N |
|---|---|
| Dikey Genişletici | 500 * 500mm |
| Yatay kayma masası | 500 * 500mm |
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25 |
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |