| İç Boyut | G400xY500xD400mm |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -40~150°C |
| Nem aralığı | %15~%98 bağıl nem |
| Sıcaklık Doğruluğu | ± 0.5 ° C |
| Nem Doğruluğu | ±%2,5 bağıl nem |
| Kontrol Sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutları | 1000x1000x1000mm |
| Güç kaynağı | 380v |
| Ürün Adı | İklim testi odası |
| Ağırlık | 500 kilo |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C ~ +150°C |
|---|---|
| Nem aralığı | %20~%98 B.N. |
| Kontrol doğruluğu | ±0,5°C; ±%2,5 bağıl nem |
| Dağıtım Tekdüzeliği | ±2,0°C; ±%3,0 bağıl nem |
| Sıcaklık yükselme hızı | 0,1~3,0°C/dk |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Çalışma Sıcaklığı | 0-50 ℃ |
|---|---|
| Arayüz | USB/RS232 |
| Ağırlık | 450kg |
| Görüntülemek | LCD |
| Yazılım | Windows/Linux |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | G800xY800 xD800 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 500kg |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | 400x400x400 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 200kg |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | 400x500x400 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 200kg |