| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1.8m/s |
| Titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Güç | 380V 3 faz |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | dikey |
| hızlanma | 100 gram |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 500kg |
| sinüs kuvveti | 3000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Üç Yön |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| SİNÜS Kuvveti | 60000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleniyor | 800kg |
| Başvuru | materila, otomobil parçaları, paketleme, ev tipi ürünler |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Yurtdışındaki makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Sah |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulanabilir endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| Uygulama | Motosiklet Aküleri |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Çalkalayıcı gücü | 3KN |
| Standart | IEC 60095-7 |
| Frekans aralığı | 3~3500HZ |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| Nominal Sinüs Kuvveti | 20000n |
| Anma rastgele kuvvet | 20000n |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| Maks. Hızlanma | 100g |
| Başvuru | malzeme, otomobil parçaları, ambalaj, ev ürünleri |
|---|---|
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışında hizmet verecek mühendisler mevcuttur,Saha bakım ve |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uygulanabilir Endüstriler | Askeri sanayi, sivil, elektronik aletler, otomotiv, yedek parça, elektronik, havacılık |
| sinüs kuvveti | 10000 N |
|---|---|
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Hız | 1,8 m/s |
| titreşim yönü | dikey titreşim |
| Güç | 380v 3 faz |