| titreşim kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Titreşim yönü | 3 Eksen |
| Hızlanma | 100g |
| Frekans aralığı | 3 ~ 3500Hz |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| Frekans aralığı | 5Hz ila 3500Hz |
|---|---|
| Maks. Hızlanma | 1000m/s2 |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
| Darbe yer değiştirmesi | 25 mm |
| hareketli bobin ağırlığı | 6.5kg |
| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 600kg |
| rastgele kuvvet | 3000kg.f |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Amplifikatör Kontrolü |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| Titreşim Tablosu Boyutu | kişiselleştirilebilir |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| titreşim yöntemi | Sinüs ve Rastgele Titreşim |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey ve yatay |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Uygulama | Akü |
| titreşim kuvveti | 10kn |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey + yatay |
| Hızlanma | 100g |
| Hareketli bobin boyutu | çap. 240mm |
| Yerinden etme | 51mm |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Sinüs Gücü | 30000N |
|---|---|
| hız | 2,0 m / s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 500KG |