| sinüs kuvveti | 600kg |
|---|---|
| Hız | 1.6m/s |
| Yer değiştirme | 25MM |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 180kg |
| Güç | 380V, 3 Faz |
|---|---|
| Frekans aralığı | 5~3500hz |
| test standardı | MIL-STD-202 Yöntem 213 |
| Titreşim | Dikey ve yatay |
| Tablo Boyutu | 600x600mm |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| titreşim kuvveti | özel |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç | 380V, 3 Faz |
| Sertifika | ISO 9001:2008 |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| sinüs kuvveti | 40000n |
|---|---|
| Hız | 2.0 m/s |
| Yerinden etme | 51mm |
| Sıklık | 3 ~ 2000Hz |
| Yükleme | 500kg |
| Sıklık | 5 Hz~ 3500 Hz |
|---|---|
| hızlanma | 100 g |
| titreşim yönü | X,Y,Z Ekseni |
| Uygulama | Cep Telefonu ve Li-ion Pil |
| Hız | 1,6 m/s |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,6 m/s |
| titreşim yönü | Dikey |
| hızlanma | 100 g |
| Sıklık | 3~3000HZ |
| titreşim kuvveti | 30000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay |
| Uygulama | Oto yedek parçaları |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Tablo Boyutu | 1000*1000mm |