| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Boyutlar | G800xY800 xD800 mm |
| Güç kaynağı | 380V |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
| Ağırlık | 500kg |
| Modeli | TH-225-B |
|---|---|
| İç Boyut | W600XH750XD500(mm) |
| Dış boyut | G1200XH1900XD1150(mm) |
| Düşük sıcaklık | 0 ℃ |
| Yüksek Sıcaklık | 150°C |
| Rastgele Olarak Değerlendirildi | 10000n |
|---|---|
| Nominal Hızlanma | 1000m/s2 |
| Yerinden etme | 51mm |
| Titreşme Tablosu | G800*D800mm |
| hareketli bobin | 14kg |
| Kesinlik | 0.1 |
|---|---|
| Güç | 40kva |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Titreşim yönü | Yatay dikey |
| Sinüs Gücü | 3000N |
|---|---|
| Dikey Genişletici | 500 * 500mm |
| Yatay kayma masası | 500 * 500mm |
| hız | 1.6 m / sn |
| Yer değiştirme | 25 |
| İç Boyut | W600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Dış boyut | G1200XH1900XD1150(mm) |
| Düşük sıcaklık | -40°C |
| Yüksek Sıcaklık | 150°C ila 200°C |
| Nem aralığı | % 20 ~% 98 RH |
| Sinüs Gücü | 10000N adet |
|---|---|
| hız | 1,8 / s |
| Sıklık | 3 ~ 3000Hz |
| Titreşim Yönü | dikey titreşim veya x, y, z |
| Accelerationfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage | 100 gram |
| Güç | Elektronik |
|---|---|
| titreşim kuvveti | 6000N |
| Türü | Yüksek Frekans Tipi |
| Titreşim | 3 Eksen |
| platformu | 600*600 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Başvuru | Ar-Ge Laboratuvarı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Titreşim yönü | Dikey ve yatay |