| sinüs kuvveti | 10000n |
|---|---|
| Titreşim dalgası | sinüs, rastgele, şok |
| Titreşim Yönleri | Üç Yönlendirme Ücretsiz Titreşim |
| Hızlanma sensörü | 1 PC |
| Giriş kanalı | 1 kanal |
| Tip | Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Kesinlik | 0.1 |
| Güç | 10kw |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| sinüs kuvveti | 60000n |
|---|---|
| Hız | 1.8 m/s |
| Yer değiştirme | 65 mm |
| Sıklık | 3~3500HZ |
| Yükleme | 600kg |
| şok kuvveti | 1200N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | ISTA Standardı |
| Uygulama | Paketleme |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| rastgele kuvvet | 3000kg.f |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Kontrol Yöntemi | Dijital Amplifikatör Kontrolü |
| Uygulama | LED, OTO PARÇALARI, AKÜ |
| Titreşim Tablosu Boyutu | kişiselleştirilebilir |
| şok kuvveti | 12000N |
|---|---|
| titreşim yönü | dikey yatay titreşim testi |
| Standart | UN 38.3 IEC 62133 |
| Uygulama | Akü |
| Yer değiştirme | 25 mm |
| Sinüs Gücü | 30000N |
|---|---|
| hız | 2,0 m / s |
| Yer değiştirme | 75mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleniyor | 500KG |
| titreşim kuvveti | 30000n |
|---|---|
| Titreşim yönü | dikey yatay |
| Başvuru | Otomobil parçaları |
| Yer değiştirme | 51 mm |
| Masa Boyutu | 1000*1000mm |
| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| yükleme | 300kg |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |