| sinüs kuvveti | 6000N |
|---|---|
| Hız | 1.8m/s |
| Yerinden etme | 25 mm |
| Sıklık | 3 ~ 3500Hz |
| Yükleme | 180kg |
| sinüs kuvveti | 20000N |
|---|---|
| Hız | 1,8 m/s |
| yer değiştirme | 51mm |
| Sıklık | 3~2000HZ |
| Yükleniyor | 300kg |
| titreşim kuvveti | 30kn |
|---|---|
| Uygulama | pil |
| Test standardı | IEC 60068-2-64 |
| Hızlanma | 100g |
| test | Şok |
| titreşim kuvveti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Çin |
| Güç | 380V, 3 aşama |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |
| Kesinlik | 0.1 |
|---|---|
| Güç | 40kva |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Gerilim | 380V |
| Titreşim yönü | Yatay dikey |
| rastgele kuvvet | 20KN |
|---|---|
| titreşim yönü | Dikey + Yatay Titreşim |
| Max. Maks. load yük | 300kg |
| Sıklık | 5~3000hz |
| Yer değiştirme | 51mm |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Maks. HIZ | 1.6m/s |
|---|---|
| hareketli bobin ağırlığı | 3,5 kg |
| Soğutma Fanı Gücü | 3kw |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Titreşim yönü | Dikey+Yatay |
| Soğutma Yöntemi | Hava Soğutma |
|---|---|
| Standart | UL 1642 |
| Güç | AC380V, 3 Faz 5 Çizgi |
| Titreşim yönü | Dikey yatay Titreşim |
| Başvuru | pil, otomobil parçaları |
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Güç | Elektronik |
| Sertifika | ISO 9001: 2008 |